Aanbieding!

Haswing Cayman B55 GPS

 899.10

Geen accubak mee bestellen

Hier bestellen

Artikelnummer: ada4092acd1d Categorieën: , ,

Beschrijving

De Haswing Cayman B55 GPS

Is een betaalbare elektrische boegmotor voor de sportvissers. Wordt geleverd met een compacte draadloze afstandsbediening die je eenvoudig bevestig aan je stoel, hengel of riem. Dankzij het kantelsysteem lift je de Haswing Cayman B55 elektrische boegmotor makkelijk uit het water. De ingebouwde LED indicator geeft de lading van de accu’s aan. 
Als extra’s zijn een quick release plaat mogelijk om de motor makkelijk te verwijderen en een voetbediening zodat u uw handen helemaal vrij kunt houden tijdens het vissen. 

Met de nieuwe Cayman B55 GPS navigeert u nu volautomatisch en zonder omkijken langs een nieuwe of eerder ingevoerde waypoints. Door de nauwkeurige anker GPS functionaliteit hoeft u zich geen zorgen meer te maken over afdrijven van uw visstek en hebt u alle tijd en aandacht voor het vissen.

Via een Bluetooth-verbinding met uw smartphone, tablet of Apple Watch kunt u eenvoudig alle afstandsbedieningfuncties gebruiken zoals u gewend bent van de Cayman B55.

De Engelstalige ‘Helmsman’ App kunt u downloaden via de App Store (voor iPhone 4S+ en iOS8+) of Google Play (voor Android 4.3+).

Dit type motor is niet geschikt om met lithium te varen.
 

Specificaties

 

Model
Cayman B55
Cayman B80

Maximale stuwkracht
55 lbs
80 lbs

Gewicht
15,5 kg
35.8 kg

Amp. (Nominaal / max)
45A ~ 55A
35A ~ 50A

Vermogen
(Nominaal / max)
540W ~ 660W
840W ~ 1200W

Voltage
12V DC
24V DC

Ingebouwde accu meter
5 niveau’s accu indicatie
5 niveau’s accu indicatie

Geadviseerd accu type
105 Ah semi-tractie accu
(niet meegeleverd)
2x 105 Ah semi-tractie accu
(niet meegeleverd)

Trimposities
Gemakkelijk en snel
démontabel
Gemakkelijk en snel
démontabel

Controle hendel
Draadloze afstandbediening
Draadloze afstandbediening

Snelheidsregeling
(Vooruit/achteruit)
Traploos instelbaar
Traploos instelbaar

Schacht type
Composiet 
Composiet 

Schacht lengte (inch/mm)
46,5”/ 1180 mm
46,5”/ 1180 mm

Propeller
3 blads propeller
3 blads propeller

Max. bootlengte (m) /
massa (kg)
5,5 / 400
5,5 / 400
 

Bestel eventueel hier onder bij opties meteen een zekeringset met extra korting.
Een zekering is verplicht om te voldoen aan de garantievoorwaarden van Haswing.

Bent u op zoek naar een complete set, bestaande uit de motor, een accu, een acculader en een zekeringset? dan kunt u hieronder alle toebehoren direct meebestellen tegen een scherpe prijs!
Ook kunt u voordelig een accubak, Trolling Motor Power Center of verlengde motorkabels meebestellen.

Staan uw wensen niet bij de opties vermeldt? Vraag dan bij ons vrijblijvend een prijsopgave op via het contactformulier en u wordt voorzien van een gedegen advies!